Üyelik

Yeni web sitemiz üyelik başvurularını kolaylaştırmak amacıyla yeniden düzenlenmiştir. Derneğimize üye olmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.

Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği üyelik şartları Dernek Tüzüğünde belirtilmiştir.

 1. TAHUD ana sayfası sağ üst köşede bulunan KAYIT OL butonuna tıklayarak öncelikle TAHUD web sayfasına kayıt olmanız gerekmektedir.
   
 2. TAHUD web sayfasına kayıt olduktan sonra hesabınızla birlikte açılan sayfada sağ tarafta dernek üyeliği durumunuz gözükecektir. Derneğe üye olmak için burada bulunan ÜYE OL butonuna tıkladığınızda açılan formu eksiksiz doldurup çıktısını alıp imzalamanız gerekmektedir.
   
 3. İmzalanmış formunuzu, 180 TL ilk aidat ödeme dekontu ve 1 adet vesikalık fotoğrafınızı üye olmak istediğiniz şube sekreterine ya da genel merkez adresine posta yolu ile ulaştırmalısınız. Şube banka hesap bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
   
 4. Üyelik durumunuz başvurduğunuz şube tarafından onaylanana kadar durumunuz ADAY ÜYE olarak gözükecektir.
   
 5. Tüzüğün 5. Maddesi c fıkrası gereği Şube Yönetim Kurulu şartları karşıladığınızı onaylar ve üyeliğinizi kabul ederse, üyelik durumunuz ASİL ÜYE olarak değiştirilecektir.
   
 6. Üyeliğiniz şube tarafından onaylandıktan sonra web sayfasına giriş yaptığınızda güncel aidat borcunuzu görebilir, bilgileriniz güncelleyebilir ve düzenlenecek özel etkinliklere giriş yapma şansı bulabilirsiniz.
   
 7. Dernek web sayfasına kayıt olmak ile derneğe üye olmak farklı adımlardır. Derneğe üye olmak için yukarıdaki adımların tamamlanması gerekmektedir.
   
 8. Olası sorularınız için dernek genel merkezimize 0312 222 99 30 nolu telefondan ulaşabilir ya da tahud@tahud.org.tr adresine mail atabilirsiniz.