• ANA SAYFA
 • HAKKIMIZDA
 • GÜNCEL
 • ONLINE İŞLEMLER
 • ŞUBELER
 • BİBEM
 • HUKUK

10-16 Eylül 2017 İspanya Palma de Mallorca VdGM Konferans Değişim Programı

"Bu değişim programımız 10-16 Eylül 2017 tarihleri arasında İspanya’nın Palma de Mallorca şehirlerinde gerçekleştirilecektir. Son Başvuru Tarihi: 18 Ağustos 2017 Pazar 23:59,'a kadar uzatılmıştır. Başvuru adresi: hippokratesturkey@gmail.com"

Değişim programı kapsamında yapılacak; Palma de Mallorca şehrindeki aile hekimliği klinik gezileri ve  yapılacak olan V Balearic Meeting of European Residents & Young GPs Kongresine katılarak İspanya’daki aile hekimliği uygulamalarını deneyimleyebilir, programa dahil olan sosyal programlara katılarak da İspanya’nın kültürü ve sosyal yaşamı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
 
 Program detayları;
 
·        10 Eylül 2017 Pazartesi gününden 14 Eylül 2017 Perşembe gününe kadar her gün 08:00- 15:00 arasında 4 gün boyunca aile hekimliği kliniğini ziyaret ve orada bir aile hekiminin yanında bulunarak İspanyol aile hekimliği pratiği hakkında deneyim ve bilgi sahibi olmak, öğlenden sonra 16:45 ile 21:00 arasında sosyal program
 
·        Sosyal program süresince diğer katılımcılarla birlikte kendi ülkelerinizin sistemlerini tartışırken Mallorca adasının doğal güzellikleri ve tarihini öğrenirken harika bir vakit geçireceğiniz  eğlenceli bir aktivite serisi düzenlenecektir
 
·        15-16 Eylül 2017 tarihlerimde 5. Düzenlenecek olan Balearic Meeting of European Residents & Young GPs of Ibamfic (www.balearicmeeting.com)  kongresine katılım
 
*Toplam katılımcı kontenjanı 7’dir ve bu katılımcıların farklı ülkelerden olması hedeflenmektedir.
 
*Program sırasınca ücretsiz konaklama opsiyonu olmayıp konaklama ve ulaşım masrafları katılımcıların kendisi tarafından karşılanacaktır. Konaklama için uygun ücrete bir apartman veya hostel rezervasyonu yapılacağı ilan metninde belirtilmiş olup ücreti katılımcılar tarafından ortaklaşa ödenecektir.
 
*Klinik gözlemler sırasındaki hasta-hekim görüşmeleri ve kongredeki konuşmaların keynote speaker'lar ve workshop hariç İspanyolca olduğunu ve İspanyolca bilme zorunluluğu olmadığını hatırlatmak isteriz.
 
* V Balearic Meeting of European Residents & Young GPs’e katılım ücretsizdir ve kongre süresince katılımcıların kendi ülkelerinin sistemlerini tartışacağı oturumda çeviri konusunda yardımcı olunacaktır.
 
Değişim programlarına başvuracakların;
 
·        İletişim bilgilerini,
 
·        Dil yeterliliğini (İngilizce başta olmak üzere diğer yabancı dil yeterliliği),
 
·        Aile hekimliği disiplininine, aile hekimliği ile ilgili organizasyonlara, WONCA’ya, VdGM’ye olan ilgisini  açıkladıkları ve bu konulardaki akademik/sosyal çalışmalarını (bildiri ve konuşmalarını içeren)
 
·        VdGM değişim programlarına olan ilgisini (ülkemizdeki bir değişim programının organizasyonunda görev almış, ev sahipliği yapmış olması, bir başka ülkedeki VdGM değişim programlarına katılmış veya başvuruda bulunmuş olmas vb),
 
·        Yurtdışı seyahat veya çalışma tecrübesini,
 
·        Kişisel özellikleri ve meslek dışı ilgi alanlarını,
 
·        Ülkemizi en iyi şekilde temsil etme isteğini,
 
·        Son olarak da değişime katılarak elde edeceğiniz deneyimleri ülkemizdeki meslektaşlarımızla paylaşma planlarını (sunum, poster, sosyal medya vb)
 
bilgilerini içeren bir CV (İngilizce) ile neden bu değişim programına katılmak istediğini anlatan motivasyon mektubunu (İngilizce) en kısa zamanda tarafımıza göndermeleri rica olunur.
 
Başvuru adresi: hippokratesturkey@gmail.com
 
Son Başvuru Tarihi:  18 Ağustos 2017 Pazar 23:59'a kadar uzaltılmıştır.
Geri Dön 362 0 18 AĞU 2017
Yorumlar yükleniyor...
 http://egprn.org/ http://vdgm.woncaeurope.org/ http://euprimarycare.org http://euract.eu http://globalfamilydoctor.com http://http://equip.dudal.com/