• ANA SAYFA
 • HAKKIMIZDA
 • GÜNCEL
 • ONLINE İŞLEMLER
 • ŞUBELER
 • BİBEM
 • HUKUK

Kendi Sağlığımıza Dikkat Ediyor Muyuz?

"Hekimiz … Hastalarımızın, çocuklarımızın, ailemizin sağlığına özen gösteriyoruz? Peki kendi sağlığımız? Lütfen anketi yanıtlayıp bu konuda bilgilerimizi artırmaya destek olun."

TAHUD kuruluşunun 25. Yıl etkinlikleri çerçevesinde bir dizi sosyal etkinlik ve proje Hekimler hastalarına koruyucu sağlık çerçevesinde sağlıkla ilgili çeşitli sağlıklı yaşam önerileri, yaşam stili değişiklikleri, erken tanıya yönelik tarama testleri önermekle birlikte bu önerilere kendilerinin daha az uydukları ve kendi sağlıklarını ihmal edebildikleri bilinmektedir. 
Bu çerçevede TAHUD hekimlerin kendi sağlığını koruması ile ilişkili bir sosyal proje başlatmış bulunmaktadır. Projenin ilk basamağı bir durum saptaması yapmaktır. Bu çerçevede oluşturulan anketi cevaplamanızı rica eder ve değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Hekimiz … Hastalarımızın, çocuklarımızın, ailemizin sağlığına özen gösteriyoruz? Peki kendi sağlığımız??

Sayın meslektaşımız,

TAHUD kuruluşunun 25. Yıl etkinlikleri çerçevesinde bir dizi sosyal etkinlik ve proje gerçekleştirmektedir.

Hekimler hastalarına koruyucu sağlık çerçevesinde sağlıkla ilgili çeşitli sağlıklı yaşam önerileri, yaşam stili değişiklikleri, erken tanıya yönelik tarama testleri önermekle birlikte bu önerilere kendilerinin daha az uydukları ve kendi sağlıklarını ihmal edebildikleri bilinmektedir. Bu çerçevede TAHUD hekimlerin kendi sağlığını koruması ile ilişkili bir sosyal proje başlatmış bulunmaktadır. Projenin ilk basamağı bir durum saptaması yapmaktır. Bu çerçevede oluşturulan anketi cevaplamanızı rica eder ve değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Lütfen BU LİNKTEKİ ANKETİ yanıtlayın 

Geri Dön 320 0 21 NIS 2015
Yorumlar yükleniyor...
 http://egprn.org/ http://vdgm.woncaeurope.org/ http://euprimarycare.org http://euract.eu http://globalfamilydoctor.com http://http://equip.dudal.com/